? دومین نشست از سلسله نشست های اندیشه ایرانشهری - URDP.IR
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

URDP.IR

دومین نشست از سلسله نشست های اندیشه ایرانشهری


شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران (زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی) برای تبیین مبانی و مفاهیم مقوم خرد و آداب ایرانشهری ( اندیشه ایرانشهری) و گفتگو در باره پیوندگاه های جغرافیایی و تاریخی آن و اندیشیدن در باره راه های از زیر خاکستر به درآوردن آن آتش تابان، نشست هایی تخصصی را برنامه ریزی و ابتدا در تهران و سپس در شهرهای گوناگون ایران اجرا کرده است. در ادامه آن برنامه ها، رشته ای از این نشست ها در تابستان سال ١٣٩٦ در مشهد، به مدیریت  موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری، به ترتیب زیر برگزار می شود.
نشست اول، در تاریخ چهارشنبه ٢١ تیرماه  ٩٦ با هدف "ورود به موضوع و فراهم کردن زمینه گفتگو در نشست ها" با موضوع محوری "پرسش و آموختن از خرد ایرانشهری" با سخنرانی دکتر سیدجوادطباطبایی همراه با گفتگوی دکتر محمدحسین پاپلی یزدی، برگزار گردید.
نشست دوم نیز در تاریخ  ١٨ مردادماه ٩٦ با موضوع "شهر ، ارتباطات و هویت؛ بازگشت به کدام هویت؟" با سخنرانی جناب آقای "دکتر هادی خانیکی" رأس ساعت ١٨ برگزار میشود

-شرکت در نشستهای تخصصی گفتگو درباره اندیشه ایرانشهری، "رایگان" میباشد.
-کلیه نشستها از ساعت ١٨ لغایت ٢٠:٣٠ در  محل سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری (واقع در مشهد- بلوار سرافرازان-سرافرازان ٩) برگزار خواهد شد.
-برنامه اجرایی نشست های فوق به این ترتیب است:
       - گزارش دبیر و افتتاحیه: ٥ دقیقه
       - سخنرانی اصلی: حدود ٧٠ دقیقه
       - پرسش و پاسخ کتبی و شفاهی حاضران: حدود ٤٥ دقیقه
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در لینک زیر مراجعه نمایید:

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبسایت :